ELEKTRONİK KART TAMİRİ

Endüstriyel alanda kullanılan tüm makine ve cihazların elektronik kartlarını, Savunma sanayisinde kullanılan tüm cihazların kartlarını, medikal cihazların ve elektronik kartlarının,

Firmamız tarafından yüksek teknoloji ile donatılmış teknik servisimizde, ESD ve IPC kurallarına uygun olarak, deneyimli ve profesyonel ekibimiz tarafından özel test cihazlarımız ile arıza tespiti yapılmaktadır.

Siz değerli müşterilerimizin maliyet değerlendirmesini yapabilmesi açısından tarafınıza fiyat teklifi sunulur. Siz değerli müşterilerimizin onayı sonucu kartın veya cihazın onarım işlemleri başlar.

Onarım sırasında teknik servisimizde bulunan rework istasyonları ve komponent yapısına göre BGA istasyonlarımız kullanılır. Onarım süresi boyunca teknisyenlerimiz müşterilerimizin iş kaybını en aza indirmek adına çözümler üreterek kartın veya cihazın müşterilerimize en hızlı şekilde teslim edilmesiniz sağlar.

Aynı zamanda siz değerli müşterilerimizin iş kaybını engellemek adına yerinde servis hizmetini sizin talebiniz üzere 7/24 vermekteyiz.

Elektronik kart tamiri

Endüstriyel alanda kullanılan tüm elektronik kartların veya cihazların bakım ve onarımını teknik servisimizde veya gerekirse yerinde servis hizmeti vererek gerçekleştirir.

Profesyonel ve tecrübeli kadromuz günümüz teknolojisinin gerektirdiği bütün teknik ekipmanları kullanarak, ESD ve IPC kurallarına uygun şekilde bakım ve onarım yapmaktadır.